Tashih Hizmetimiz

Ansiklopedi, kitap, dergi, akademik ve periyodik yayın, makale, katalog, reklam, broşür, tez taslağı, raporlar, hukuki sözleşmeler, web sayfası içerikleri vs. gibi her türlü dokümantasyon bilgileri büyük bir titizlik ve gizlilik içerisinde kalite standartlarına uygun olarak tashih edilir.

Bir başka deyişle, her türlü yazılı dokümanlarınızın baskı öncesi prova okumasını yaparak metinlerde bulunan eksikliklerin onarılması, redakte edilmesi, revize edilmesi ve uygun bir dil yapısına getirilmesi tarafımızdan tatbik edilmektedir. Hazırlamış olduğunuz tüm yazılı dokümanlarınızı, Türkçe yazım kuralları çerçevesinde kontrol ederek baskı ve yayım için uygun ve tutarlı duruma getirmekteyiz.

Konferans, kongre, seminer vs. gibi organizasyonlarda kullanılmak üzere PowerPoint programında sunum hazırlamaktayız. Ayrıca yine bu tür organizasyonlardaki sesli veya görüntülü bant kayıtlarınızın deşifre edilmesi hizmetini de sizlere sunmaktayız.

Deşifre edilen dokümanlarınız, ne kadar uzun olursa olsun, tashihi için ücret asla talep etmiyoruz. Bu hizmetimiz tamamen ücretsizdir.